«Черкащани» консолідували навколо себе громадсько-політичні сили області

22 вересня 2015, 17:28

IMG_6531

Представники Всеукраїнського об’єднання «Черкащани» 21 вересня під час круглого столу заручилися підтримкою громадсько-політичних сил Черкащини. Учасники заходу підписали декларацію про взаємодію та консолідацію зусиль направлених на проведення економічних та соціальних реформ, спрямованих на розвиток Черкащини та України в цілому.

IMG_6527

За словами голови обласної ради Валентини Коваленко (яка братиме участь у виборах до облради у складі «Черкащан»), сьогодні як ніколи в суспільстві важливим є об'єднання громадян заради майбутнього області та країни.

- Сьогодні приємно констатувати, що до нас приєднуються різні громадські організації, різні громадсько-політичні рухи, оскільки наразі надважлива кристалізація суспільства. Ми повинні почуватися монолітно, незважаючи на різні думки. Але одностайні ми в тому, що сьогодні потрібно зберегти лад на нашій Черкащині і в Україні. Об'єднання сьогодні нам потрібне як ніколи. Громадсько-політичний рух "Черкащани" - є рухом, який об'єднує людей різних за своїми поглядами, але одностайних у думці об'єднатися заради Черкащини, заради миру та ладу у нашій країні, - зазначила Валентина Коваленко

IMG_6477

Згоден із цим і кандидат на посаду міського голови від "Черкащан" Павло Карась. Він наголосив, що в місті нарешті з'явилася команда, яка дійсно прагне змін на краще, а не всліпу виконує політичні вказівки з Києва.

- Чому я тут? Коли відбулася Революція Гідності, мені не було з ким робити зміни в Черкасах, тому що не було жодної командної гри. Були різні люди – вони самі по собі були розумні, потужні, харизматичні, але в них не було команди. І лише зараз через рік така команда з'явилася. І єдиною командою, яка хоче змін саме в Черкасах, є ВО «Черкащани». Є партійні команди, яким байдужа доля Черкащини. У них на першому місці їхні партійні інтереси і воля їхнього партійного керівництва. В основному їхнє представництво на Черкащині - це голова партії, призначений з Києва, і його родичі і друзі. Єдиний приклад об'єднання не за партійними прапорами, не під київськими брендами - це об’єднання навколо ВО "Черкащани", яке поставило собі на меті покращити життя в Черкасах вже сьогодні, змінити систему охорони здоров'я, освіти, утримання міських шляхів, соціальне забезпечення, захистити територіальні громади від необдуманої децентралізації тощо. Тому що ні в Києві, ні у Львові, ні в Донецьку і Дніпропетровську доля Черкас не вирішиться, - наголосив Павло Карась

IMG_6494

Він згадав, як за часів Януковича дороги в Україні будувалися в Донецькій області. Сьогодні ж їх будують у Львівській, Рівненській, Вінницькій та Одеській областях. У Черкасах же на ремонт доріг як виділялися копійки, так і виділяються, хоча Черкащина – одна з небагатьох областей, яка не є дотаційною.

- Я не хочу, щоб так було. Я хочу, щоб наш край отримував усе сповна. Щоб ми мали той ресурс, який нам необхідний, незважаючи на те, з якого міста походить Президент, прем'єр-міністр чи голова ВРУ, - підкреслив Павло Миколайович.

IMG_6528

Свою підтримку ВО "Черкащани" під час круглого столу висловили відомі в області громадські та культурні діячі: Оксана Циганок, Олександр Тіхонов, Юрій Сушко, Олександр Калько, заслужена артистка України Наталія Мамалига, відомий хореограф Максим Оробець, журналіст Володимир Лимаренко-Полянський

Люди, які тут зібралися, – це волонтери, представники громадських організацій, активісти. Вони об’єдналися не задля піару, а для реальних змін. «Черкащани» об’єднують людей, яких знають, поважають, людей справи, - зазначив голова громадської організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр Коваленко та закликав всіх небайдужих черкащан об’єднатися та співпрацювати на розвиток Черкащини та України.

По завершенню круглого столу Декларацію про підтримку та взаємодію між громадськими організаціями та політичними партіями підписали лідери Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» та представники 12 громадських організацій області. «Ми маємо консолідувати зусилля, спрямовані на розвиток Черкащини та України в цілому. Головна вимога часу – повернути Україні мир, державі стабільність економіки, людям – безпеку. Це неможливо зробити без консолідації зусиль, без об’єднання інтересів людей навколо головної мети – кращого життя наших громадян», – йдеться у цьому документі. Уже сьогодні можна вважати, що ВО «ЧЕРКАЩАНИ» стають найпотужнішою громадсько-політичною силою у Черкаській області.

Вгору