Черкащанку, яка продала свою дитину за 40 тисяч, посадили у в’язницю

24 лютого 2016, 08:38

злоч

Жінку, що продала свою новонароджену дитину, засуджено до позбавлення волі.

Соснівським РВ в м. Черкаси УМВС України в Черкаській області проводилося досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно 22-річної черкащанки, яка за 40 тис. грн. продала свою новонароджену дитину.

В ході досудового слідства за результатами проведених слідчих (розшукових) та негласних слідчих (розшукових) дій працівниками Соснівського РВ в м. Черкаси УМВС України в Черкаській області зафіксовано факт передачі дитини, на підставі зібраних доказів жінці повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 149 КК України (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини, вчинена відносно малолітнього).

За результатами розслідування прокуратурою міста Черкаси скеровано до суду обвинувальний акт відносно жінки за вказаною статтею КК України.

Суд визнав жінку винною у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 149 КК України, та, дослідивши обставини кримінального правопорушення, особу обвинуваченої та наявність обставин, що пом’якшують покарання, застосувавши ст. 69 КК України, призначив їй покарання у вигляді 4-х років позбавлення волі.

Нагадаємо, у вересні пацієнтка неонатального центру черкаської обласної дитячої лікарні хотіла продати новонароджену дитину за 40 тис. грн.

 За інформацією прес-служби Черкаської міської прокуратури

Поділитись

Коментарі

Вгору