Черкащанка взялася боротися із хамством у громадському транспорті (відео)

24 березня 2018, 22:19

Із хамством у громадському транспорті взялася боротися жителька Черкас. Як водій лаявся на неї та показував непристойні жести, вона зняла на відео. Із доказами звернулася в управління транспорту. Чи вдалося покарати нечемного шофера та чи можна у такому випадку стягнути моральну компенсацію, про це йдеться у сюжеті Сегодня.

Анастасія їхала на роботу. Коли автобус затримався на одній із зупинок, запитала водія, коли вони рушать. У відповідь той почав лаятися і показувати непристойні жести. Жінка записала це на телефон. Та зйомка закінчується раптово – кондуктор силоміць вибиває телефон з рук Анастасії.

- Мені неприємно, я нікого не ображала. Я зайшла в маршрутку, заплатила гроші і я маю отримати послугу, - каже Анастасія Прогунова. – Але отримала купу бруду собі на голову.

Миритися з хамством Анастасія не хоче і вирушає на пошуки кривдників. Та на маршруті їх нині не видно. Водії і кондуктори колег впізнавати не хочуть.

Шукати кривдників Анастасія пішла до обласного управління транспортної безпеки. Там реєструють її скаргу і обіцяють влаштувати перевірку. Ще одну скаргу реєструє в міському транспортному відділі.

- Перевізник обіцяв розібратися і про прийняте рішення він нас повідомить, - говорить керівник управління транспорту Черкаської міськради Віталій Москаленко.

Де зараз герої відео – невідомо. На дзвінки вони не відповідають.

Юристи додають, що покарати за хамство можна і через суд. Та для цього слід запастися не лише відеодоказами. Має бути квиток, заява до перевізника.

- Вже існує цілий пласт подібних звернень до суду, - зауважує юрист Руслан Поставничий.

Чи подавати в суд на хамів Анастасія ще роздумує

Поділитись

Коментарі

Вгору