Черкащанка виграла поїздку у Бразилію на Чемпіонат світу з футболу FIFA 2014

25 квітня 2014, 11:00

Цей квітневий весняний день зігрів нас не тільки сонячною погодою, а й яскравою, радісною звісткою - черкащанка виграла поїздку до Бразилії!

Як відомо, ПриватБанк є офіційним українським банком Чемпіонату світу з футболу FIFA 2014 в партнерстві з Visa. Саме це дало можливість клієнтам ПриватБанку стати безпосередніми учасниками Чемпіонату світу з футболу FIFA 2014, який пройде в Бразилії. А «гравцями» символічної української банківської збірної стали клієнти банку, які взяли участь у акції «Чемпіон».

І ось нещодавно стало відомо, що поїздку до Бразилії виграла черкащанка - Ліна Анатоліївна Прихно! З чим весь коллектив ПриватБанку щиро її вітає!

- Ми пишаємося тим, що в партнерстві з Visa, можемо надати можливість побачити футбольне свято нашим клієнтам, - говорить заступник директора Черкаської філії ПриватБанку Богдан Вітюгов. - Це унікальний шанс потрапити до Бразилії і особисто побачити зірок світового футболу. А те що саме черкащанка виграла одну з 20 поїздок до Бразилії, особливо тішить та доводить неупередженність розіграшу головного призу.

- Про акцію я дізналася за допомогою Приват24, - говорить переможниця акції Ліна Прихно. - Виявилося, що учасники акції можуть відкрити депозит будь-яким зручним способом: на сайті, в Приват24 або в будь-якому відділенні ПриватБанку. Я вірішила спробувати. Всі мої знайомі і родичі не вірили у чесність проведення таких акцій, мовляв все там уже розписано і відомо, хто и куди поїде. А я спробувала - і дуже цьому рада! Тепер я побуваю у Бразилії!

Футбольна акція «Чемпіон» у партнерстві з Visa проходила з 02.12.13 р. по 01.04.14 р. включно. За умовами акції, щоб отримати шанс на поїздку до Бразилії, достатньо було до 1 квітня 2014 відкрити в ПриватБанку депозитний вклад «Стандарт» або «Депозит Плюс» на 6 або 12 місяців. Кожного місяця серед учасників акції розігрували 100 ексклюзивних футбольних подарунків - м'ячі, сумки та інші сувеніри з футбольною символікою.

Поділитись

Коментарі

Вгору