Черкащанка просить небайдужих врятувати її чоловіка

20 лютого 2017, 17:37

У родину черкащанки Юлії Байдик прийшла біда – сильно занедужав чоловік Вадим. Звичайний біль у шлунку згодом виявився страшною недугою, на лікування якої у родини вже немає коштів. Допомоги вони просять у небайдужих черкащан.

- У чоловіка почав сильно боліти шлунок і ми пішли в лікарню. Зробили УЗД і виявилося, що в нього кіста селезінки. Його направили в онкологію, - розповідає Юлія – На операцію ми поїхали до Києва і вже під час операційного втручання було виявлено величезну заочеревинну пухлину.

Операція з видалення пухлини обійшлася черкаській родині у 50 тисяч гривень. Ще 25 тисяч пішло на першу хіміотерапію. Однак, попереду у 42-річного чоловіка ще п'ять "хімій" і коштів на них родина не має.

- Я працюю продавцем, де взяти гроші - вже навіть не знаю. А наступну "хімію" розпочинати потрібно вже 9-10 березня. Відкладати її в жодному разі не можна, - говорить жінка. – Тим більше,  лікарі кажуть, що при чіткому дотриманні лікування, мій чоловік має шанс на порятунок. Але для цього лікування нам потрібні чималі гроші, де їх брати - ми не знаємо.

За підрахунками, на лікування черкащанина необхідно близько 100 тисяч гривень.

Реквізити для допомоги:

Рахунок Приватбанку

4149 6258 1093 8207 (Вадим Байдик)

Тел. 067-926-88-92 (Юлія, дружина)

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору