Модний ребрединг: черкащанка малює картини на звичайному одязі (фото)

02 січня 2017, 13:45

238512

Джинсовим курткам, світшотам, футболкам та сліпонам надає індивідуальності черкащанка Елла Водяник. Оригінальні малюнки на своєму одязі черкащанці почали замовляти одразу, побачивши її першу роботу. Про ребрендинг традиційного одягу, творчість на тканині та оригінальні замовлення спілкувався з майстринею сайт vikka.ua.

- Всі пищать у захваті, бо дуже гарно виходить. І для мене це досі загадка, бо буває, малюю і думаю: "Боже, що з цього вийде?". Але по закінченню, коли наношу останні штрихи, складається цілісна картинка, – розповідає майстриня.

967856

Розмальовувати одяг черкащанка почала відносно недавно – навесні цього року. Зізнається: малювати ніколи не вчилася, та й узагалі не пов’язана з мистецтвом. Але кілька років тому у неї виникло бажання написати репродукцію картини іспанської художниці. Довго наважувалася, аж поки не натрапила на відео в інтернеті з роботою дизайнера, де і була розмальована джинсова куртка.

- Мені так сподобалася ця ідея. І я подумала: у мене є джинсовка, є бажання і є ескіз. Тож я на своїй джинсовій жилетці намалювала те, що хотіла колись зобразити на традиційному полотні. Пізніше без задньої думки я виклала фотографію роботи в соцмережах і отримала дуже багато хороших відгуків. Згодом розмістила ескіз із зображенням Джессіки Реббіт – відомої кролички із мультика "Хто підставив кролика Роджера?". І одна моя знайома захотіла її собі на джинсовку, – пригадує черкащанка.

174533

З того повідомлення у соцмережі для Елли Водяник все почалося. Майстрині почали замовляти абстракції, репродукції картин, свої портрети, мультяшних героїв та навіть домашніх улюбленців.

- Просять, щоб було стильно, оригінально та навіть кидало виклик суспільству. Як правило, таким чином замовники хочуть самовиразитися, виділитися з натовпу, привернути до себе увагу. Хто скромніший, той замовляє картинки чи абстракцію, а сміливіші  – свої фотографії чи героїв, схожих на себе, – розповідає Елла.

Спочатку майстриня із замовником узгоджує ескіз. Обговоривши деталі, клієнт висилає куртку поштою, або ж передає при зустрічі, якщо живе в Черкасах. За таким же принципом замовник і отримує свою річ після ребрендингу.

312287

- Завжди прошу, щоб клієнти надсилали фотографії в оновлених речах. Мені цікаво, як куртка сидить на своєму власнику. В кожній роботі можна простежити індивідуальність, адже малюнок підбирається з урахуванням смаків, інтересів та відчуттів людини. Коли дивлюся на фотографію замовника в куртці, то я бачу, що цей сюжет про нього, – розповідає майстриня.

Наразі розмальований одяг від черкащанки, окрім міст України, вже знайшов господарів далеко за кордоном, зокрема в Америці, Люксембурзі, Китаї, ОАЕ та Швейцарії. Замовники – це здебільшого жінки. Поки що тільки двоє чоловіків наважилися на такі експерименти.

683340

- Чоловіки скромніші у цьому плані. Пригадую, цікаве замовлення було з Одеси. Здогадуюся, що хлопець представник творчої професії чи шоумен. Одесит замовив повторити одну з його фотографій, де він із дівчиною в ліжку. Досить стильна робота вийшла, – зазначає майстриня.

Зазвичай усі роботи черкащанка виконує в одному екземплярі, але навіть коли і попросять щось повторити, то наступні речі все одно відрізняються.

- Для дівчинки з Черкас я робила різнокольорового лева на джинсовці. Так, його повторити можна, але він буде вже іншим. Оскільки це ручна робота, а не друк на принтері, всі роботи відрізнятимуться. Кольори в плані насиченості я змішую інтуїтивно, тож зелений і буде зеленим, але вже іншого відтінку, – зауважує черкащанка.

117559

Наноситься зображення на тканину спеціальним фарбами, а закріпляється під дією високих температур за посередництвом праски. Особливого догляду такі речі не потребують, однак з ними все ж треба бути обережними.

- Для машинного прання потрібно обирати ручний режим, або й узагалі можна попрати вручну. Місце, де нанесено малюнок, не треба терти та викручувати, щоб не було механічних пошкоджень. А прасувати потрібно, вивертаючи одяг, – пояснює майстриня.

А віднедавна, окрім одягу та взуття, черкащанка ще й взялася оздоблювати сумки, тож плани щодо прикрашання першої власної джинсової куртки поки що відкладаються.

827947

746120

595178

926099

 

788295

Поділитись

Коментарі

Вгору