Стали відомі подробиці порятунку жінки, яку вчора витягли з-під криги на Дніпрі

02 січня 2017, 13:01

img_0049-424x318Стали відомі деталі порятунку 58 річної жінки, яку вчора витягли з під криги Дніпра на Чорнобаївщині. Їх на своїй сторінці у Фейсбук оприлюднив речник ДСНС в Черкаській області Константин Проценко .

Молоді рятувальники у складі гурту молоді приїхали до Чехівки з Черкас. Під час прогулянки узбережжям вони почули жіночі крики.

Роман першим вискочив до річки, де побачив, як за кілька десятків метрів від берега у ополонці борсалися жінка та собака. Молодик, спочатку навколишки, а згодом поповзом, наблизився до провалля і, оскільки не мав мотузки, подав жінці власну куртку. Проте крихка крига не витримала навантаження, і Роман також опинився у воді.

На допомогу прийшов вже Віталій, якого не зупинила небезпека та невдача товариша. Молодий чоловік підповз до полинні і за допомогою вже власної куртки та підтримки товариша, який “підсажував” жінку з води, зумів витягнути на кригу спочатку потерпілу, а згодом вже й товариша.

Коли жінка була вже на березі, він повернувся до полинні за собакою. З лабрадором потеріпілої було легше: вхопивши собаку за ошийника, чоловік швидким рухом витягнув тварину з води.

- Укотре Черкащина доводить, що тут живуть багато небайдужих, хоробрих, справжніх людей. Завершуючи рік уся Україна славила Богдана Волика, а починаємо рік у захваті від мужності двох молодих хлопців, - зазначив Костянтин Проценко.

Поділитись

Коментарі

Вгору