На сцені Черкаського драматичного театру відбулася прем’єра арт-рок-мюзиклу "The Білохалатність", пише in.ck.ua.
Ця вистава – вже п’ятий експеримент Черкаської творчої лабораторії. Кожна її робота – це історія одного з працівників театру. Цього разу свою драму перед черкасцями розіграла заслужена артистка України Любов Скобель. Автором п’єси, в яку так гармонійно влилась історія жінки, стала Тетяна Киценко, а поставив її на театральній сцені Сергій Снігурченко.
Молодий хлопець Дмитро навчається на кінорежисера і хоче зняти фільм про лікарню, в якій працює практично вся його родина: батько – травматолог, дядько – хірург. Але після цього починається круговерть подій і героїв. На сцені театру – типова лікарняна буденність, професійність і біла халатність...
Актори-лікарі голосно кричать до акторів-пацієнтів знайоме "здайте благодійний внесок там в окошечку на першому поверсі", звучать вічні скарги "полотєнца бумажні, салфєтки – все за свої гроші купляєм, держава нічого не дає, все зі свого кармана".
На сцені все настільки живо й емоційно, що мимоволі опиняєшся у світло-синіх коридорах черкаської поліклініки, де щораз шмигають медсестри в білих босоніжках.
У рок-мюзиклі багато комедійних моментів. А от кінець вистави змушує якщо не пустити скупу сльозу, то принаймні серйозно задуматися. Звучать зізнання лікарів, які рятували солдатів у АТО. Ці історії – крики душі медпрацівників і поранених солдат, які пройшли через їх руки. Історії про той жах, коли не знаєш, як із мільярда шматків скласти чиюсь ногу чи руку. Цей біль підкреслює монотонний звук ударних, який, наче метроном, розрізає слова ораторів.
Музичну частину спектаклю забезпечила неперевершена гра оркестру. Класика, рок, поп і трішки шансону у виконанні головного лікаря дуже органічно вплелися у трагікомічні сценки з життя лікарні.
Якщо хочете драйву та тонкого життєвого гумору, обов'язково відвідайте театр і полікуйтеся "The Білохалатністю".
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram