Черкащанам розкажуть про зимове слінгоносіння

31 жовтня 2017, 14:30

Про носіння в слінгу в холодну пору року, про комфорт та безпеку, про зручний одяг та терморежим поговорять черкаські слінгомами на черговій зустрічі. Цього разу заняття «Секрети зимового слінгоносіння» відбудеться у середу, 8 листопада, пише "ГромЧе".

«Часто матусі, що народжують діток восени та взимку, не наважуються носити їх в слінгу – бояться, ще це може бути незручно та небезпечно. Сумніви мають і мами, що знайомі зі слінгоносінням, та, наприклад, до кінця не розуміють, чи обов’язково потрібно придбати дорогі куртку та термобілизну для холодної погоди,» –  розповідає у коментарі «ГромЧе» організатор зустрічі Дарина Бабко.

Матусі отримають поради фахівців про безпеку дитини, в тому числі і про тривалість зимових прогулянок, та почують рекомендації досвідчених слінгоматусь про те, які “помічники” та пристосування потрібні для носіння взимку.

Заняття «Секрети зимового слінгоносіння» відбудеться 8 листопада о 9:30 у студії розвитку «Наснага» (вул. Верхня Горова, 1). Вхід вільний.

Додамо, що Громадська ініціатива “Молочна Спільнота” надає безкоштовні консультації з питань лактації телефоном 067-133-69-46 та на сторінці в Facebook. За потреби громадські консультантки також виїжджають додому до годуючих мам, аби допомогти з практичними питаннями.

Вгору