Черкащанам розкажуть про виховання дитини за системою італійського педагога

04 квітня 2017, 16:22

4 квітня у Черкасах запрошують на тренінг «Свобода і дисципліна у дітей». Його проведуть у місцевому Центрі розвитку дитини «Montessori Family», пише "ГромЧЕ".

На тренінгу свободу та дисципліну у дитини пояснять з точки зору педагогічної думки відомого італійського лікаря та вчителя Марії Монтессорі. Проведе практичний семінар психолог та арт-терапевт Наталія Козлова.

- Відомо, що Монтессорі говорила про особливості природи дитини. Це фундаментальні речі, бо може змінюватися епоха, цінності, підходи до розвитку і виховання, але сама сутність дитячої душі залишається незмінною з її потребами і процесами внутрішньої побудови особистості Дорослого, – розповідають у організатори тренінгу.

Також на заході покажуть відмінності виховання між способом “батога та пряника” з його наслідками та  філігранним підходом до особистості дитини, яка формується за принципами підходу Монтессорі.

Тренінг відбудеться 4 квітня о 18:00 у Центрі розвитку дитини «Montessori Family» (вул. Пастерівська, 57). Вхід вільний.

Коментарі

Вгору