Черкащанам пропонують змайструвати власну “тачку” та виграти гроші

11 травня 2017, 15:57

Фото: Про все

Черкащан запрошують стати учасником незвичних автомобільних перегонів «Крутий спуск». Це змагання на саморобних тачках, змайструвати яку може кожен охочий. Перегони заплановані на 17 червня, але реєстрація учасників відбувається нині і триватиме до 1 червня.

- У Черкасах такі змагання відбуватимуться вперше та сподіваюся, що сподобаються як учасникам, так і глядачам, - зазначає організатор, керівник автомобільного клубу «Черкаси» Андрій Яроменко. - На сьогодні вже є більше 10 заявок від учасників. Описи їхніх тачок просто вражають, люди вигадують найрізноманіші проекти. Поки що не буду розкривати їхні задуми. Та щоб встигли зареєструватися ще більше команд, ми продовжили терміни реєстрації.

Організатори зауважують, що взяти участь у таких перегонах можуть всі охочі, віком від 16 років. Варто лише зібрати власну команду із 3-4 осіб та подати заявку ТУТ.

- Існує кілька правил для розробки тачки, - додає Андрій Яроменко. – Передусім, це її вага – не більше 100 кг, наявність рульового управління та гальмів. А от двигуни чи якусь електроніку використовувати заборонено. Також для створення тачки не можна застосовувати якісь вже готові частини автомобілів, чи, наприклад, квадроциклів. Допускається використання лише окремих деталей.

Тачку у вигляді дорожнього конусу, який використовується під час дорожніх робіт, придумала команда під назвою «Дороги зачекають».

- Свою тачку складаємо, можна сказати, з того, що знайшлося під рукою. Придбали лише два задні колеса, а переднє зняв зі свого велосипеда мій напарник по команді. Зараз маємо вже основу тачки і думаємо з чого робити сам конус, - розповідає черкащанин Сергій Гусєв. - Попередньо розраховуємо, що вага нашої машинки важитиме десь 20-25 кілограм, а розігнати її на змаганнях спробуємо десь на 35-40 км/год.

Самі перегони проходитимуть на Замковому узвозі. Оцінюватимуть роботи команд за трьома критеріями: креативність самої тачки, проїзд дистанції та відстань, яку прокотиться на фініші.

-Вирішальною все-таки буде оцінка за зовнішній вигляд тачки, її креативність.  Бали за дизайн виставлятиме компетентне журі, - уточнює Андрія Яроменко.

Призовий фонд змагань – 10 тис. грн.

Детальніша інформація у Фейсбуці та Вконтакті.

 

Вгору