Пішов із життя відомий лисянський волонтер

11 травня 2017, 16:15

Два місяці не дожив до свого 44-річчя волонтер Центру підтримки військовослужбовців Лисянщини Роман Павленко. Він помер від важкої хвороби в Черкаському обласному онкологічному диспансері, інформують "Вісті Черкащини".

Роман Павленко був одним з перших, хто почав займатися волонтерством,відколи розпочалися бойові дії у зоні АТО. Чоловік постійно був на зв’язку з мобілізованими учасниками війни, допомагав їм та переймався їхніми проблемами.

Неодноразово їздив на передову та "нульові" позиції з гуманітарною допомогою. На схід доставляв теплі речі, продукти харчування, ліки, а ще – дитячі малюнки та обереги, створені маленькими лисянами. Також неодноразово надавав адресну допомогу – військовим з Лисянщини, що перебувають у зоні АТО.

Роман працював на посаді керівника історичної комісії Лисянської районної спілки краєзнавців "Витоки", заступником головного редактора Лисянського журналу "Добридень", брав участь в україно-польській археологічній експедиції до Холодного Яру .

З 2002 року був інспектором археологічної комісії при Черкаській облдержадміністрації у Лисянському районі, членом правління Черкаського обласного осередку ВГО "Закінчимо війну".

- Життєвий шлях Романа Валерійовича – зразок людської гідності, добропорядності та мудрості. Він назавжди залишиться у серцях усіх, хто знав його, хто працював разом із ним, у серцях рідних, друзів, колег, - зазначили в некролозі керівники району.

Коментарі

Вгору