Черкащанам показали “Зиму у вогні”

21 лютого 2016, 19:05

IMG_4632

З нагоди вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні у кінотеатрі «Україна» відбувся показ документального фільму «Зима у вогні» режисера  Євгена  Афінєєвського.

Про це повідомляє Департамент освіти і гуманітарної політики ЧМР.

У залі кінотеатру були присутні представники міської влади, департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради разом з директором Мариною Баклановою, громадськість, учні загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Перед початком перегляду фільму до присутніх у залі звернувся представник молодіжної націоналістичної організації МГО “Сокіл”, депутат Черкаської міської ради Максим Шило зауваживши, що запропонований фільм демонструє відстоювання життєвих цінностей людьми, які свідомо захищали своє право жити в громадянському суспільстві, що шануватиме права людини і свободи особистості. Сотні з них не повернулися з Майдану, а тому пам’ятаймо їх подвиг та, що вони поклали своє життя за нашу українську націю.

В основу фільму лягли зйомки 28 операторів-любителів. Фільм-хроніка показує 93-денний період зими 2013-2014, описуючи події як рух за громадянське суспільство, що перетворюється на підтримувану мільйонами людей революцію і боротьбу за свої  громадянські права.

До нього увійшли інтерв’ю з протестувальниками, записи з місця подій й погляди на конфлікт різних людей.

Поділитись

Коментарі

Вгору