Черкащанам нагадали про Майдан барикадами, щитами та касками

23 листопада 2014, 13:15

R77WH9VhXgo

Фрагменти барикад із Майдану Незалежності, саморобні щити й каски активістів-євромайданівців, прапори та плакати зі злободенними гаслами, документи та десятки світлин із відображенням подій Революції Гідності – усі ці речі нині стали експонатами виставки в фойє обласного краєзнавчого музею. Її відкрили 21 листопада до Дня Гідності та Свободи, аби ще раз нагадати відвідувачам про минулорічні буремні події. Ця експозиція буде доступною для перегляду впродовж двох наступних тижнів.

Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА.

У день відкриття виставки, присвяченої подіям Євромайдану, її експозицію оглянули й представники черкаської влади: голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко та очільниця обласної ради Валентина Коваленко. Над оформленням презентованої експозиції працювали співробітники відділу історії періоду сучасності краєзнавчого музею.

Атрибутику учасників протестних подій в українській столиці та Черкасах для неї надали такі обласні організації, як "Самооборона Майдану", "Громадський блокпост", "Демократичний альянс" та Всеукраїнське об’єднання "Свобода". Кожен експонат – зі своєю історією.

– Цією виставкою ми ще раз хотіли привернути увагу людей до тих подій, які відбулися під час Революції Гідності, і згадати про її учасників, – розповідає директор музею Алла Кушнір. – Нині існує така думка, що Євромайдан в Україні став головною подією в усій Європі кінця 2013 – початку 2014 року. Більше того – нам хотілося б зібрати й зберегти для потомків ось ці всі речі.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору