Черкащан запрошують зібрати археологічні 2D пазли

18 травня 2018, 19:25

Міжнародний день музеїв – щорічне свято музейництва, котре відзначається відзначається у всьому світі 18 травня, починаючи з 1977 року. Не є винятком і Черкаський міський археологічний музей Середньої Наддніпрянщини. Зважаючи на те, що цього року 18 травня припадає на робочий день, події, пов’язані з ним перенесені на 19 травня, суботу.

З 12-ї години і весь день аж до завершення роботи музею перед входом до нього, на майданчику перед кінотеатром “Україна” (вул.Смілянська 21), для дітей і дорослих працюватиме майстер-клас “Археологічні 2D пазли - Збери розбитий горщик”. Це плоскі глиняні моделі археологічних посудин різних епох, різних форм і оздоблені різночасовою орнаментацією.

Відвідувачі матимуть можливість власноруч зібрати модель посудини, орієнтуючись на форму та орнамент, відчувши себе археологом-реставратором.

Хоча найбільший інтерес “археопазли” викликають у дітей, але й багато дорослих не можуть пройти мимо, адже подібний майстер-клас у Черкасах проводить лише археологічний музей. Обслуговування відвідувачів буде проводити весь колектив музею, включно з його директором, котрий радо відповість на всі питання відвідувачів та проконсультує їх з тематик, пов’язаних з давньою історією краю.

У цей же день в Черкаському археологічному музеї проводитиметься і традиційна акція “Ніч в музеї”, котра триватиме з 18.00 до 21.00. Вхід до музею і екскурсійне обслуговування під час “Ночі в музеї” безкоштовні.

За повідомленням Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА.

Коментарі

Вгору