Черкащан запрошують взяти участь у конкурсі сценаріїв про дива на Миколая

23 жовтня 2017, 07:42

У Чигирині 16-17 грудня уже втретє відбудеться Фестиваль Святого Миколая. Цього року організатори оголосили про конкурс сценаріїв «Дива на Миколая», пише "ГромЧе".

«Конкурс сценаріїв «Дива на Миколая» – можливість для талановитих людей не просто вигадати власну казку, а й побачити її реалізованою у формі міні-мюзиклу на головній сцені Фестивалю Святого Миколая,» – зазначають організатори.

Переможця чекає головний приз – діамант від компанії Ювелірний дім «ZARINA».

Головні умови конкурсу:

– духовна тематика твору (твір розкриває історію на тему віри, любові, добра і спонукає аудиторію рефлексувати, шукати ресурси для того, щоб зростати як людина і громадянин);

– сценарій передбачає участь у міні-мюзиклі до 10 персонажів;

–  сценарій розраховано на тривалість вистави від 15 до 45 хвилин;

– історія має бути зрозуміла як дитячій аудиторії, так і дорослій;

– сценарій передбачає елементи інтерактиву для зацікавлення аудиторії.

Сценарій може базуватися як на основі власного авторського твору, так і бути  відомою класичною історією в сучасній інтерпретації. Також автор може додати власне бачення музичного оформлення твору, декорацій та костюмів, однак це не обов’язково. Вік та професійна підготовка учасників не мають значення.

Подати власну роботу на конкурс можна до 1 листопада включно. Задля цього достатньо заповнити електронну заявку і надіслати сценарій у форматі документа з розширенням .pdf на електронну адресу Конкурсу [email protected]

Більш детально умови Конкурсу викладено у ПОЛОЖЕННІ.

Коментарі

Вгору