Черкащан запрошують взяти участь у фотоконкурсі “Моя бабуся”

27 січня 2017, 12:07

0afa57c41887ce47355dc00226c6156f_L

Фотоконкурс «Моя бабуся» триватиме з 1 до 24 лютого 2017 року. Учасниками можуть стати усі охочі жителі Черкаського району. Про це повідомляють в управлінні Пенсійного фонду Черкаського району.

Для участі надсилайте фото бабусі на e-mail: 2323@ck.pfu.gov.ua.

Переможців відбиратимуть у номінаціях: «Найбагатша бабуся» (має багато онуків, приймаються фото бабусь разом із онуками); «Найвеселіша бабуся»; «Найсучасніша бабуся».

Переможець конкурсу в кожній номінації отримає подарунок.

Переможців, які візьмуть участь у другому етапі конкурсу – обласному, відбиратиме управління Пенсійного фонду в Черкаському районі.

Правила участі:

1. Розмір одного фото – не більше, ніж 2 Мб. Формат – JPEG з темою повідомлення «Бабуся».

2. В електронному листі, окрім фото необхідного розміру, має бути текстовий файл з описом: П. І. Б. бабусі, вік; контактний телефон та адреса електронної пошти; назва фото; номінація, обрана для участі.

2. Переможців визначають організатори фотоконкурсу.

3. Учасник фотоконкурсу погоджується, що його робота може бути надрукована в будь-якому регіональному виданні, на виставці чи розміщена на будь-якому Інтернет-порталі без виплати винагороди.

4. У випадку виникнення претензій з боку третіх осіб стосовно фото, надісланих на конкурс, учасник зобов’язується урегулювати їх своїми силами. Учасники фотоконкурсу є відповідальними за порушення авторських прав і прав третіх осіб.

5. Участі в конкурсі не беруть: анонімні фото; фото, що не відповідають тематиці конкурсу; фото невідповідного розміру; оригінали фотографій (фото надсилати лише в електронному вигляді або скановані).

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору