На Черкащині заборгували майже 21 млн грн зарплати

27 січня 2017, 11:44

гроші

Завдяки вжитим заходам органів виконавчої влади, прокуратури області, контролюючих органів торік вдалося зменшити загальну суму боргу із заробітної плати на 3,2 млн грн. На 1 січня 2017-го вона становила 20,9 млн грн.

Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль.

– Протягом минулого року борг на економічно активних підприємствах вдалося зменшити на 7,3 млн грн, – сказав Віталій Володимирович. – Нині він становить 2,9 млн грн. Графік перевиконано більш ніж на 5 млн грн.

Упродовж 2016 року значно зменшено кількість підприємств-боржників. Якщо на 1 січня їх було 63, то на початок 2017 року – 36. З них 10 – економічно активні підприємства. На сьогодні борги із заробітної плати на цих підприємствах є лише в м. Черкаси, Городищенському та Драбівському районах. При цьому дотримано графіка та погашено борги в містах Ватутіне, Канів і Сміла.

Якщо проаналізувати заборгованість на підприємствах в розрізі форм власності, то протягом 2016 року значно зменшено борги на підприємствах комунальної та іншої форми – на 1,2 млн грн та 6,2 млн грн відповідно.

Заступник директора Департаменту соціального захисту населення ОДА Олег Шимчук зазначив, що триває робота щодо ліквідації заборгованості на державних підприємствах «Черкаський консервний комбінат» та «Український державний науково-дослідний і проектний інститут легкої промисловості», а також на двох підприємствах комунальної форми власності: КП «Аеропорт Черкаси» та КП «Служба утримання будинків «Митниця».

– Торік ліквідовано заборгованість на таких підприємствах, як: ДП «Златодар» (м. Золотоноша), ДП «Рубін» (м. Умань), СКВП «Комунальник» (м. Сміла), ЗАТ «Проектно вишукувальний інститут «Київагропроект» (Жашківський район), – повідомив Олег Шимчук.

Робота тимчасової комісії з ліквідації заборгованості на підприємствах області продовжується.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору