Фестиваль вуличної їжі та національний рекорд України – черкащан запрошують у гості до Святого Миколая

09 грудня 2015, 12:15

афіша Фестивалю Святого Миколая

Вже незабаром Чигирин стане по-казковому особливим: тут вперше гоститиме головний чудотворець і добродійник - Святий Миколай! 19-20 грудня на території Національного історико-культурного заповідника “Чигирин” очікується понад 3 тисячі гостей, яким вперше свої двері відчинить Будинок Гетьмана Богдана Хмельницького, де розташується Резиденція Святого Миколая. 

Фестиваль Святого Миколая у Чигирині 19-20 грудня 2015 року стане початком грандіозних туристичних проектів, які звернуть погляди українців до історичної спадщини першої козацької столиці України та допоможуть реалізувати величезний потенціал цієї прекрасної землі.

Розпочнеться дійство 19 грудня о 9 годині ранку урочистою літургією в новозбудованому храмі Святого Миколая, що в Новому Чигирині. Далі Святий Миколай разом із гостями рушить святковою ходою до своєї Резиденції, що під Замковою город в Національному заповіднику «Чигирин». Поки діти одержуватимуть у Резиденції Святого Миколая подарунки та настанови на наступний рік, дорослі можуть розважитися на фестивалі вуличної їжі, скупитися на торговиці, та покуштувати найбільшим гречаним вареником в Україні, який на здобуття Національного рекорду приготує ресторан «Гетьман». Завершиться гуляння запаленням святкової ялинки.

Програма Фестивалю:

Субота, 19 грудня

  • 9:00 - освячення нового храму Святого Миколая (літургія)
  • 12:30 – урочисте відкриття Резиденції Святого Миколая
  • 14:00 - Національний рекорд України на найбільший гречаний вареник
  • 16:30 - запалювання святкової Ялинки.

Неділя, 20 грудня

  • 10:00 – 15:00 - працює Резиденція Святого Миколая, триває святковий ярмарок і фестиваль вуличної їжі.

Якщо ви бажаєте взяти участь у святковому ярмарку з власною продукцією, виробами чи сувенірами, телефонуйте (063) 979-97-43, питання можна надсилати на електронну пошту: tyrryh@ukr.net.

Вгору