Черкащан запрошують схуднути і змінитися у проекті “Жесть”

06 листопада 2015, 09:32

000

"Жесть" – це новий проект черкаської "Фіт-студії", який допоможе черкащанам позбутися психологічних проблем за допомогою фізичних навантажень. На 60 днів учасник програми "Жесть" випаде зі свого звичного ритму життя, щоб в кінці курсу отримати бажаний результат, пише in.ck.ua.

Організатори з центру краси і здоров'я "Фіт-студія" пояснюють, що назва цілком показує суть проекту: єдине, що клієнти можуть вимовити після знайомства з програмою – "Це же-е-есть".

Проект спрямований не на схуднення, а більшою мірою на подолання психологічних проблем за допомогою фізичних навантажень. Учасника на 60 днів курсу "виривають" із зони комфорту та звичного ритму життя. Підписуючи договір та сплачуючи половину вартості курсу, людина отримує доступ до 40 інтенсивних тренувань та 20 занять з психологічної допомоги. Прогуляти заняття у проекті "Жесть" не вийде: доведеться відвідувати тренування щодня, крім неділі, незалежно від свят та власного самопочуття, адже за "прогул" нараховують грошовий штраф. Якщо учасник не відвідує три заняття, його виключають без повернення коштів.

Під час жорсткого процесу змін учасникам читатимуть лекції дієтолог і психолог, які розкажуть про помилки в харчуванні та допоможуть подолати різноманітні психологічні проблеми. Штат тренерів і коучів буде на зв’язку цілодобово: із ними можна буде зв’язатися за телефоном гарячої лінії та отримати кваліфіковану допомогу.

- До нас приходять люди середнього віку, які хочуть відкрити у собі прихований потенціал. Наприклад, одна клієнтка має 2 дітей, заможного чоловіка, але відчуває, що не реалізовує себе на повну, що задихається. На таких клієнтів, власне, наш проект і розрахований. Коли людина виходить із зони комфорту, стіни, що звужують її кругозір, зникають. Тоді можна зрозуміти, хто і що тебе оточує. Ми даємо чітку структуру, яка допомагає змінити життя, адже завдяки фізичному болю, ми стаємо сильнішими.

Часом люди ставлять перед собою нереальні задачі, наприклад, скинути 18 кілограмів. Я проти цього. Не потрібно думати, що ви ухопили Бога за бороду. Наша програма – це база, яка допомагає рухатися далі. Ми даємо знання, якими люди можуть користуватися в майбутньому, - розповідає організатор проекту Катерина Бут.

У проекті "Жесть" за результатами відбору візьмуть участь 6-8 осіб. Перше заняття відбудеться 1 грудня. Деталі можна дізнатися за телефоном 093 648 28 13.

Поділитись

Коментарі

Вгору