Черкащан запрошують подивитись на роботи майстра витинанки з Маньківщини (відео)

20 серпня 2015, 19:35

Більше півсотні робіт представив на персональній виставці у музеї Кобзаря майстер витинанки з Маньківщини Тарас Крамаренко. Приурочив її Дню Незалежності України. Чільне місце серед експонатів належить витинанкам з громадсько-патріотичними мотивами, інформує ЧСН.

Художник – дитя часу, --переконаний Тарас Крамаренко. Він завжди відгукується на все, що вражає, дивує, змушує замислитись. Саме тому тематика його робіт якнайрізноманітніша, часто на світ з’являються цілі серії.

Художник розповідає: його завжди цікавили історія, народна творчість та фольклор України. Осмислення почутого та побаченого знайшло втілення у майже 4-ох сотнях робіт. Та події останніх років стали поштовхом для створення витинанок з громадського-патріотичним мотивами. Роботи Тараса Крамаренка високо оцінили гості виставки та колеги по цеху.

Витинанка – це гра символів і знаків. Вона вимагає від глядача філософського осмислення та багатої уяви, тому вона завжди важче сприймається, аніж живопис чи фотографія, -- каже Тарас Крамаренко. І сподівається, що його роботи нікого не залишать байдужими.

Персональна виставка майстра витинанки з Маньківщини Тараса Крамаренка триватиме у музеї Кобзаря місяць.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору