Черкащан запрошують побачити “Кольори квітня”

10 квітня 2018, 15:21

У Черкаському обласному художньому музеї відкрилась виставка «Кольори квітня». Це вже четверта художня виставка із циклу «Кольори», яку організовує талановита художник-дизайнер Лариса Шейх. У цьому році до організації проекту долучилась Черкаська обласна організація Національної спілки художників України.

Історія проекту розпочалась у 2015 році, коли стартував перший проект «Травнева гризаль». На виставці було представлено роботи, виконані в сірих тонах художницями-жінками.

Наступного року уже новий проект Л.Шейх «вибухнув» яскравими червоними творами на однойменній виставці «Червоне…». У 2017 році як нагадування про щорічний черкаський джазовий фестиваль на виставці «Кольори джазу» (це бувтретій проект у співпраці із Віктором Афоніним) митці представили музичне звучання художніх творів.

Цьогоріч у творчому тандемі куратора виставки мисткині Лариси Шейх та заслуженого художника України Віктора Афоніна черкаські митці демонструють різножанровий творчий доробок.

Виставка має високохудожню вагу, у ній беруть участь народний художник Укрїни І. Бондар, творчародина Теліженків, заслужений художник України В. Олексенко, художники В. Цимбал, Н. Некіфорова, А. Недосєко, Н. Коваль, І. Солодовніков, а також талановита молодь, яку згуртував навколо себе мистецький проект «Кольори квітня».

Виставка у музеї триватиме до 6 травня.

За повідомленням Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА.

Вгору