Черкащан запрошують на лекцію харківського мистецтвознавця

01 вересня 2017, 09:45

5 вересня у Черкасах відбудеться відкрита лекція "Дискурс музею" мистецтвознавця та культуролога Олега Коваля з Харкова. Таку зустріч організовують у Черкаському обласному художньому музеї, анонсує "ГромЧЕ".

В авторському циклі лекцій з історії мистецтв Олега Коваля йдеться про історіографічний шлях дослідження, відхід від стандартного вертикального (хронологічного) або горизонтального (територіального) викладу мистецтвознавчого матеріалу.

- Дискурс музею стає предметом дослідження автора не випадково, адже актуальним є і залишається питання, чи можемо ми сьогодні говорити про перехід від музейної традиції акумулювання (та консервування) загальнохудожніх настанов епохи до моделювання цих настанов та тенденцій їх еволюції у просторі сучасного музею? – йдеться в оголошенні про лекцію.

На зустріч запрошують мистецтвознавців, музеєзнавців, митців, студентів та викладачів, гостей музею та всіх, хто цікавиться філософією мистецтва. Лекція відбудеться 5 вересня о 14:30 в Черкаському художньому музеї (вул. Хрещатик, 259). Вхід вільний.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору