Черкащан запрошують на фольклорний фестиваль

13 січня 2015, 07:50

860949cb41b617 січня цього року пройде VI обласний фольклорний фестиваль вертепів та колядок «Щедрий вечір, добрий вечір, мати-Україно!». Дійство відбудеться у Черкаській обласній філармонії за участю дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей учасників АТО та з родин вимушених переселенців зі Східної України, які нині проживають на території області.

Засновником та організатором заходу є Черкаське обласне відділення Дитячого фонду України за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації та обласної ради.

Фестиваль проводиться з метою виявлення й підтримки молодих виконавців, юних авторів і аранжувальників, відродження та популяризації автентичних зразків української обрядової та звичаєвої культури.

Під час заходу, який розпочнеться 0 10.30 у фойє філармонії пройде фольклорне дійство з колядками, щедрівками, різдвяними розвагами, виставка-продаж тематичних дитячих робіт «Українська минувшина – стимул сьогодення» та майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки, різдвяної іграшки, боді-арт, спільний розпис картини, яка буде відправлена в АТО. Концертна програма з виступами виконавців – о 11.30 год.

На завершення свята учасникам вручать дипломи та подарунки.

Запрошуємо всіх бажаючих поринути в казково-різдвяну інтермедію!

За інформацією Черкаської ОДА

Коментарі

Вгору