Черкащан запрошують до участі в екологічному конкурсі

20 квітня 2017, 15:52

На Черкащині стартував прийом заявок на екологічний конкурс "Україна в стилі еко". Його мета – формування екологічних цінностей, сприяння духовному зростанню та становленню нових ідеалів, пише "ГромЧЕ".

У конкурсі розглядатимуться проекти, підготовлені громадськими об’єднаннями екологічного спрямування, органами місцевого самоврядування, об’єднаними територіальними громадами, навчальними закладами та природознавчими гуртками учнівської молоді. Не розглядаються проекти, подані від політичних партій, профспілкових та релігійних організацій.

Кількість переможців проекту визначать, виходячи з обсягу коштів, передбачених в обласному бюджеті на відповідний рік на цю мету. Проте розраховують не більше 30 тис. грн на один проект.

Документи на участь у конкурсі "Україна в стилі еко" приймають з 19 квітня до 19 травня. Заявки просять надсилати за адресою: вул. Вернигори, 17, м. Черкаси, 18008 або на електронну пошту 38715482@mail.gov.ua.

Детальнішу інформацію про конкурс можна отримати за посиланням.

Коментарі

Николай сказав:

Та успокойтесь своими фейковыми конкурсами, банда депутатов уже срочно освоила берег Днепра типа под ледовый палац (ну чтоб небайдужи не гавкали). Еще есть время сохранить природу.

Вгору