Черкащан закликають одягнути на своїх собак важливий аксесуар

10 лютого 2016, 12:54

12705564_974105239305504_1433431878549481622_n

Представники Черкаського міського товариства захисту тварин "Друг" звертаються до усіх власників собак зробити для свого домашнього улюбленця важливий аксесуар - адресник (жетон, на якому зазначатиметься контактний телефон чи адреса господарів собаки).

Про це вони повідомляють на своїй сторінці у Фейсбук.

- Який елемент гардеробу собаки є найнеобхіднішим? Деталь досить маленька, проте дуже важлива. Це адресник. Неодноразово до притулку потрапляють домашні тварини, які загубилися в місті. Такі собаки переживають величезний стрес, побувши у нас добу чи дві. Таких випадків можна було б уникнути, якби у вашого улюбленця були б зазначені контакти, за якими містяни чи волонтери-зоозахисники змогли б зв'язатися з господарями тварини у випадку чого, - йдеться на сторінці притулку.

Волонтери зазначають, що такий аксесуар у вигляді кістки чи медальйону абсолютно не заважає ні тварині, ні її господарю,  проте допомагає уникнути конфузів і горя.

- Наш любий і сводомий господар чотирилапого друга, будь ласка, зроби свою собаку модною і вбережи її! Людина не виходить з дому без мобільного телефону, тому і тварина повинна з'явзятися на вулиці лише з адресником, - наголошують зоозахисники.

 

Коментарі

Вгору