Черкащан закликають не купувати російських товарів

25 березня 2014, 10:09

Місцевий відділ громадської організації „Відсіч” закликає не спонсорувати агресивну російську владу. Активісти розклеюють по місту листівки, в яких закликають пильнувати: визначити російський товар можна за двома цифрами на шрих-коді – «46», інформує Vechirka.net.

- Люди відгукуються на наші заклики, кажуть, що давно вже не купують російських товарів, - розповідає активістка „Відсічі” Леся Хлипавка.

Активісти організації кажуть, що якщо кожен українець не витратить на російські товари хоча б 10 доларів, тобто, приблизно 80 гривень, то це відбере в „сусіда” півтора мільйони автоматів АК-74, 9 винищувачів, 2 дивізіони ППО С-400, 1 бойовий корабель, 14 ракет з ядерним зарядом і 120 танків Т-90А.

- Не купую російських товарів. За краще майбутнє треба боротися завжди, як є можливість. На жаль, не всі мої знайомі розуміють важливість ситуації, але деякі бойкотують російські товари, - розповідає активіст „Відсічі” Андрій Лазаренко.

У магазинах віджартовуються, адже практично побачити і відслідкувати ситуацію „купують чи ні” майже неможливо, адже касир товари з тим чи іншим кодом не рахує. Хоча іноді трапляються показові випадки.

- Так, одного разу відмовилися купувати шампанське, бо воно російське, - повідомили в одному із супермаркетів.

Список російських товарів, банків та мобільних операторів можна дізнатися за адресою vk.com/boikot_russia або ж на сайті 46.net.ua.

Вгору