Черкащан, смілян і уманчан просять знайти неточності на картах і отримати сувенір

26 листопада 2015, 08:06

Безымянный

Яндекс.Карти проводять конкурс для жителів Черкас, Сміли та Умані. Цілий місяць — із 24 листопада до 24 грудня — користувачі можуть шукати на maps.yandex.ua неточності на картах цих міст і повідомляти про них Яндексу. Кожен, хто знайде помилки, отримає сувенір. Конкурс влаштовано, щоб зробити карти Черкас, Сміли та Умані точними до дрібниць, інформують у прес-службі компанії.

До розгляду приймаються повідомлення про відсутність вулиць, будівель та інших об'єктів, а також про помилки у їхніх назвах, формі, розташуванні, нумерації будинків, даних про організації. Якщо якусь будівлю або вулицю пошук на Яндекс.Картах не знаходить, це теж помилка. А от інформація про неточності на Панорамах або на Народній карті не розглядатиметься.

Повідомляти про помилки потрібно на bettermaps@yandex-team.com.ua. Кожну знайдену неточність варто докладно описати, а також бажано прикласти ще й скриншот, посилання на офіційний документ, фото або відео, які підтверджують факт помилки. Неіснуючі хиби не враховуватимуться.

Після закінчення змагання та нагородження переможців картографи Яндекса виправлять усі помилки, на які вкажуть користувачі. У результаті у жителів Черкас, Сміли та Умані будуть точні та актуальні карти міст, а учасники побачать реальні плоди своєї праці.

Раніше конкурс уже проводився для карт Запоріжжя, Житомира, Вінниці та ще 19 міст країни. А просто зараз він проходить також для Дніпропетровська та Дніпродзержинська. Цей етап стане завершальним у цьогорічному змаганні.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору