Черкащан шокувала правда про воду, якою вони користувалися (відео)

07 лютого 2016, 17:08

Замість звичайної води – технічна. В одному з будинків по Нечуя-Левицького кілька років з кранів текла вода з тепломережі. Дізнались люди про це тільки під час чергової перевірки Черкаської ТЕЦ. Коли рідина стала яскраво-зеленою. Спеціалісти твердять: власник помешкань самовільно під’єднався до мережі і завдає тепловикам збитків. Той своєї провини не визнає. 

Про це інформує vikka.ua.

Така яскрава реакція води на фенол – свідчення великого вмісту в ній лугу. Інспектор, що проводить перевірку, констатує: вода не питна і навіть шкідлива для здоров’я.

Олег Колесник, інженер-інспектор: "По заяві мешканців приїхали, зробили аналіз, подивились і кажемо, що це водичка технічна, яка йде з ТЕЦ".

Представники ТЕЦ кажуть: тепла вода на цей будинок взагалі не має подаватись. Немає тут і бойлерів. А те, що текло у людей з кранів, – не облікований теплоносій. Який готується ретельніше за звичайну теплу воду. Відповідно, і коштує дорожче.

Сергій Гришин, головний інженер Придніпровської СУБ: "Нашли врезку в стояк системы отопления дома, счетчик, на котором было указано 240 кубов теплоносителя. И, самая трагичная ситуация в том, что хозяин этого общежития, группы комнат за горя чую воду получал выгоду. С каждой комнаты он брал в месяц по 50 гривен".

Мешканці кімнат, що самі поскаржились комунальникам на проблему, тепер на контакт не йдуть. Інспекторам і представника СУБу навіть двері не відчиняють.

У відповідь – тиша. Відстоювати інтереси власника кімнат приїздить його дружина. Від камери жінка ховається. Про позицію підприємця дізнаємось телефоном.

Борис Чередніченко, власник приміщень: "Я точно не виноват! Как я могу быть виноват, если счетчики стоят. Не было бы счетчиков, была бы там врезка какая-то "левая" на эту горя чую воду. Зачем там счетчик стоит? Счетчик стоит, чтоб был порядок. С водоканала приходит девушка, снимает показания воды. Почему она раньше не сказала, что там какая-то "левая" вода? Или счетчик какой-то левый? Никто ничего не говорил, что там не должно быть горячей воды".

Представники ТЕЦ кажуть: випадок такий поки єдиний. І застерігають інших домовласників його не повторювати. Бо за самовільне під’єднання до мереж порушники понесуть відповідальність.

Надія Перфіл’єва, начальник інспекції енергонагляду Черкаської ТЕЦ: "Будем юридически наказывать. И будем выставлять счет за то, что он использовал наш теплоноситель, т.е. крал".

Технічну воду, що текла в людей з кранів, наразі перекрили.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору