Черкащан просять врятувати життя 18-річному хлопцю

18 березня 2016, 14:43

12834868_897852876998148_1467428116_n

18-річний Андрій Полтавець із села Свидівок потребує допомоги небайдужих черкащан. У білоруському місті Гомель хлопця рятують від раку, для цього родина Андрія якомога швидше має зібрати 10 тисяч доларів.

Витягувати сина із лещат хвороби родина Полтавців буде вже вдруге. Кілька років тому Андрій уже проходив схожий курс лікування. Тоді білоруські лікарі змогли допомогти черкащанину і він із мамою повернувся додому.

- Після 9 класу син поступив до Черкаського бізнес-коледжу, але буквально через три тижні йому поставили страшний діагноз – лімфогранулематоз (злоякісне захворювання лімфоїдної тканини - ред). Визначили, що в нього вже майже третя стадія, це було 2013 року. Невідомо звідки взялася ця недуга, адже син ріс нормальним та спортивним хлопцем, - розповідає батько хлопця Микола Полтавець. – Лікування ми розпочали в обласному онкодиспансері, але самопочуття сина погіршувалося. Ми робили запити у різні клініки: і в Німеччину, і в Мінськ. Але там дуже вартісне лікування, яке для нашої родини було космічними. Нам порадили Гомель.

Місяці лікування принесли результат – Андрію покращало і він зміг повернутися додому. Але кожні півроку батьки возили його до Гомеля на періодичне обстеження.

- Аналізи показували позитивну динаміку й ми вже заспокоїли себе, що всі біди позаду. 22 лютого ми поїхали на чергове планове обстеження. Загалом аналізи були нормальні, та лікарів насторожив лише один показник – збільшення лімфовузлів. Тож сина направили на повторні аналізи та зробили біопсію. Результати ми чекали два тижні і увесь цей час були, як на голках, бо розуміли, що із сином щось не так, але надіялися на краще, - згадує батько. – На жаль, наш страх підтвердився – аналізи показали погіршення. 15 березня я відвіз сина на лікування. Зараз в нього рецидив. Лікарі кажуть, що такі випадки, коли так різко змінюються показники, трапляються у 5-10 відсотків хворих, і ми, на жаль, потрапили у цей відсоток.

У лікарні Гомеля Андрій має бути аж до кінця літа. За цей час хлопцю планують зробити п’ять курсів хіміотерапії та променеву терапію. Складність ще й у тому, що організм не встиг повноцінно відновитися від попереднього лікування.

Варіть лікування станом на сьогодні - 10 тисяч доларів. Цього разу для родини, яка не так давно витратила не менші кошти на лікування Андрія, ця сума непідйомна.

Нині Андрій разом з матір’ю в Гомелі. А батько намагається відшукати гроші, аби врятувати сина.

Реквізити для допомоги:

Номер картки Приватбанку мами хлопця 4149 4978 0004 9316 (Полтавець Алла Миколаївна)

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

василь :

Хай хлопчина швидше одужує, Бог та молитви допоможуть, а ще люди не будьте байдужими до чужого горя. Здоровя тобі!

И :

Жаль, что только банковские реквизиты в наличии, люди из-за границы не имеют возможности помочь. Скорейшего выздоровления парню

Вгору