Черкащан просять допомогти зібрати кошти на лікування жінки з рідкісною хворобою крові

10 серпня 2018, 12:16

Черкащан просять допомогти зібрати кошти на лікування жінки з рідкісною хворобою крові

У Черкасах 51-річна Лілія Жмурко лікує поліцитемію - мутацію гену крові з медикаментозним гепатитом. У жінки почалася алергія на препарати. Необхідні ліки є лише за кордоном. На рік треба щонайменше 4,8 тис.євро, пише "Gazeta.ua".

- Діагноз поставили торік у березні. Проходила лікування, але почалася алергія. Якщо не лікуватися, піднімаються тромбоцити, еритроцити і гемоглобін. Кров стає дуже густою, що призводить до тромбів і смерті. Лікар виписала мені препарат. Ми обдзвонили аптеки не лише Черкас, а й Одеси, Дніпра, Харкова та Києва, ніде немає ліків. Так само і в Росії та Туреччині. Є в Німеччині, яка є виробником. Але там купити дуже складно, бо вони призначаються суворо за рецептом. Моїм знайомим вдалося дістати одну упаковку. Вона коштує 310 євро. За пересилку цієї суми я заплатила 756 грн. Якщо ці ліки підійдуть мені, то на курс треба буде 10-12 упаковок, - зазначила Лілія Жмурко.

- Нещодавно дізналася, що в Україні є постачальник, який може привозити ці ліки. За упаковку хоче 400 євро. Про допомогу на лікування я почала звертатися до людей не відразу. Набралася величезних кредитів. Відгукнулися колеги, друзі не лише в Україні, а й за кордоном. Зараз мене турбують сильні болі в печінці та селезінці, є значні висипи на шкірі, болить і паморочиться голова, є проблеми з серцем. Із 14 серпня знову лягатиму до онкодиспансера. Прошу небайдужих допомогти мені на лікування", - розповіла черкащанка.

Лілія Жмурко 16 років віддала школі №22 Черкас. Викладала українську мову та літературу, 8 років була завучем. Має медаль "Відмінника освіти України". Працювала методистом у профтеосвіті області. Останні 11 років є майстром у службі утримання будинків "Придніпровська".

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку: 5168 7422 1426 9841 (Жмурко Лілія Олександрівна), її контакти: 0 (67) 470 21 16.

Вгору