Черкащан просять допомогти незрячій дитині

18 січня 2018, 17:59

Незрячій 11-річній Каріні Солод з Черкас потрібна допомога на лікування. Дівчинка приймає гормон росту геннотропін, щоб нормалізувати його показники. Ампула коштує 270 доларів, її вистачає на 10 днів. На місяць їх потрібно три. Приймати гормон росту дівчинці треба буде впродовж 6 років, пише gazeta.ua.

"Про те, що Карінка не бачить, ми дізналися, коли їй було півроку. Невропатолог помітив, що вона не слідкує за іграшкою. Направив нас до офтальмолога. Почалися обстеження. Виявили атрофію зорового нерву та синдром де Морсьє. Причини невідомі. Ми щороку були на тривалому лікуванні в Києві та Одесі. Але не було результату. 2016 року їздили на обстеження в Ізраїль.

Офтальмолог звернула увагу, що Карина на свої роки має малий зріст. Направила нас до ендокринолога. Вже при обстеженні виявили велику недостатність гормону росту. Приписали курс його відновлення.

Препарат треба колоти щодня впродовж 6 років. За допомогою різних медпроцедур намагаємося стимулювати роботу очного нерва. Каріну і меншу дочку Вероніку я виховую одна. Чоловік 6 років тому нас покинув. З вихованням дітей допомагає моя мама. Крутимося, як можемо. Я працюю на двох роботах. Звертаємося в благодійні фонди, черкаський Ротарі Клуб, організовуємо концерти. Стовідсоткової гарантії, що Каріна буде бачити, ніхто не дає. Але є надія і я в це вірю", - розповіла мати Тетяна Солод.

Каріна грає на фортепіано, займається сольфеджіо та вокалом. В жовтні 2016 року Каріна брала участь в "сліпому прослуховуванні" кастингу "Голос. Діти". Співала пісню "Черемшина". Тренери не повернулися, але розчулилися до сліз.

"Сказали, що треба ще трішки попрацювати. Каріна анітрохи не засмутилася. Каже, що знову приїде на прослуховування. Здійснилася її одна мрія - виступити на великій сцені. Але найбільше донечка мріє бачити. В Ізраїлі розробили пристосування для окулярів зі спеціальною програмою. Інформація надається через навушник із смартфону. Людина, яка не бачить, може обходитися без сторонньої допомоги. Я вже туди дзвонила. Поки що немає пристрою на нашій мові, але вже розробляють. Коштує 3,5 тисячі доларів", - говорить Тетяна.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку - 5168 7573 1749 9012 (Солод Тетяна Володимирівна), контакти матері – 0(93) 470 65 36.

 

 

 

Коментарі

Вгору