Черкащан навчатимуть, як перетворити флірт у взаємне кохання тривалістю в життя

13 вересня 2017, 14:46

Наступного вівторка, 19 вересня, у Черкасах пройде перший майстер-клас «Швидкі побачення». Таке особливе «навчання» організовують у межах однойменної програми «Швидкі побачення в Че», інформує "ГромЧе".

На першому майстер-класі учасники дізнаються, що потрібно зробити для того, щоб приємний флірт перетворити у взаємне кохання тривалістю в життя. Також тут учасники познайомляться між собою та за допомогою цікавих вправ позбудуться перших бар’єрів у спілкуванні.

«На майстер-класі ви зможете відкритися та відчути себе, довіритися, зрозуміти, хто вам більше до вподоби, – розповідає заступник директора Молодіжного ресурсного центру Володимир Панченко. – Сьогодні це важливо, тому що багато людей одинокі, не вміють знайомитися, не готові психологічно або отримали якусь психологічну травму».

Всього у Молодіжному ресурсному центрі планують провести 5 майстер-класів. Перший з них проведе практичний психолог, викладач Черкаського інституту пожежної безпеки Олена Васильченко. Опісля всієї програми майстер-класів у Черкасах будуть проводити швидкі побачення.

Майстер-клас «Швидкі побачення» відбудеться у вівторок, 19 вересня, о 19:00 у Черкаському молодіжному ресурсному центрі (вул.Смілянська, 23, оф.26). Вхід вільний.

Коментарі

Вгору