Черкащан добре годуватимуть, щоб вони безкоштовно відбудували школу у Слов’янську

18 липня 2014, 17:03

Відбудувати загальноосвітню школу №15 у Слов’янську Донецької області, взявся голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко після відвідування визволеного від терористів міста. У планах очільника Черкащини – до кінця літа завершити ремонтні роботи, щоб 1 вересня діти змогли розпочати повноцінне навчання у комфортних умовах.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

«Оскільки зараз є проблеми у державному бюджеті, а люди вже давно потребують допомоги, я вважаю, що наш обов’язок допомогти співвітчизникам на сході країни! – заявив під час сьогоднішньої наради з представниками будівельних фірм голова облдержадміністрації. – Тож ми звернулися до різних керівників підприємств надати нам спонсорську допомогу і багато хто відгукнувся».

Так, дехто з присутніх на нараді представників будівельних фірм розповів, що вже сьогодні знає близько 50 мотивованих винятково патріотичними міркуваннями молодих людей, які самі прагнуть поїхати у Слов’янськ та допомагати.

«Для черкащан, які працюватимуть у Слов’янську, ми створимо нормальні умови: забезпечимо 3-ох разовим харчуванням і, хоча нині у місті вже все спокійно, я також можу домовитися про супровід міліції. Проте зрозуміло, що про заробляння коштів тут мова не йде», – зазначив Юрій Олегович.

Юрій Ткаченко повідомив, що школа постраждала від двох снарядів: перший пошкодив дах, покрівлю та вікна, а другий – фасадну частину будівлі. Проте, як додав директор Департаменту капітального будівництва Черкаської ОДА Олег Різник, порівняно з іншими будівлями, які потрапили під обстріл, ЗОШ №15 постраждала найменше.

«Якщо вдасться вирішити всі питання на цих вихідних, то вже наступного тижня ми розпочнемо ремонтні роботи у цій школі», – підсумував Олег Різник.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору