Черкаський призер із кульової стрільби продовжує тренуватися… вдома

31 березня 2020, 10:04

Плани спортсмена через пандемію коронавірусу кардинально змінилися. Однак тренування хлопець продовжує в домашніх умовах, аби не втратити набуті навички, - про це повідомляє відділення НОК України в Черкаській області.

Срібний призер Олімпійських ігор-2016 з кульової стрільби Сергій Куліш змушений перервати стандартні тренування та участь у змаганнях через пандемію коронавірусу. Усі чемпіонати та турніри, які були заплановані на весну, відмінили. Тож календар спортивних подій Сергія Куліша на 20-й та 21-й роки розвантажився.

Черкащанин поки не знає, участь у яких змаганнях і коли саме він зможе взяти найближчим часом, проте підготовку не зупиняє. На цей момент його головним тренувальним майданчиком стала квартира.

- У плані тренувань маю «холосту» роботу вдома, тобто тренуюся без набоїв. Я взяв пневматичну гвинтівку, на яку не треба дозвіл, та електронний тренажер. Змушений зараз працювати й тренуватися в таких умовах. Проте захист і збереження здоров’я має бути на першому місці, тому буду готуватися й так, - коментує домашні тренування Сергій Куліш.

Фото костюму Сергія Куліша

За словами тренера спортсмена Наталії Чепурної, така форма роботи та ще й вдома – не зовсім ефективна підготовка, але все ж дозволяє Сергієві тримати себе в формі та не забувати навики стрільби.

Поділитись

Коментарі

Вгору