Черкаський підприємець заволодів коштами місцевого бюджету

29 серпня 2019, 12:01

Черкаський підприємець заволодів коштами місцевого бюджету

Оголошено підозри директору товариства та його пособнику за заволодіння коштами місцевого бюджету на суму 287 тис. грн під час ремонтних робіт покрівлі дитячого садочку.

Встановлено, що підозрюваний, за попередньою змовою з фізичною особою – підприємцем, вніс завідомо неправдиві відомості до офіційних документів з виконання робіт капітального ремонту покрівлі одного з дошкільних навчальних закладів міста Черкаси та заволодів коштами місцевого бюджету в розмірі 287 тисяч гривень, чим спричинили матеріальної шкоди охоронюваним державним інтересам в особі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. 

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події.

Крім того, зібрано докази вини пособника у вчиненні вказаних злочинів, останньому повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 191, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України.

За вчинення вказаних кримінальних правопорушень передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

За інформацією прес-служби Черкаської місцевої прокуратури

Читайте також: У Золотоноші засудили жінку, яка обманом заволоділа державними коштами.

Коментарі

тоня сказав:

невже неіснує чесних чиновників ?

Вгору