Черкаським водіям нагадують про необхідність “перевзути” авто

06 листопада 2018, 14:38

Черкаським водіям нагадують про необхідність “перевзути” авто

З погіршенням погодних умов, автівки на літніх шинах перетворюються на небезпечний і некерований вид транспорту. Служба автомобільних доріг у Черкаській області застерігає водіїв від небезпеки та прохає вчасно змінити літні шини на зимові.

Головним критерієм для сезонної зміни шин є температура повітря. Оптимальною для заміни літньої гуми на зимову є температура на рівні 5 градусів тепла. При цьому фахівці рекомендують змінювати шини на літні, коли середньодобова температура перевалила позначку 5-7 градусів тепла.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області нагадує водіям, що літня й зимова гума мають зовсім різні характеристики зчеплення. Якщо їздити на літній гумі взимку, коли температура повітря опускається нижче +5...-7 градусів, вона «дерев’яніє», втрачає свою ефективність та може призвести до некерованості автомобіля. Водночас, зимова шина має набагато краще зчеплення з дорогою. 

Черкаських водіїв закликають не ігнорувати правила безпеки та переходити на зимову гуму уже зараз, а не чекати першої ожеледі, заморозків та снігу.

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору