Черкаським супермаркетам рекомендуватимуть зменшити використання поліетиленових пакетів

09 жовтня 2019, 11:04

Депутати Черкаської міської ради підтримали електронну петицію, яка стосується заборони використання в супермаркетах та крамницях міста Черкаси поліетиленових пакетів, інформує "Вичерпно".

«Рекомендувати суб’єктам господарювання сфери торгівлі міста Черкаси пропонувати покупцям альтернативу використанню одноразових поліетиленових пакетів – біологічні полімерні чи паперові пакети, багаторазові торбини, тощо», — йдеться у проєкті рішення.

Нагадаємо, 3 липня на сайті Черкаської міської ради зареєстрували петицію про заборону використання поліетиленових пакетів у крамницях та супермаркетах міста Черкаси.

Зазначена петиція містить вимогу до Черкаської міської ради та міського голови обмежити використання поліетиленових пакетів у місті. Однак, органи місцевого самоврядування не наділені повноваженнями встановлювати суб’єктам господарювання та жителям міста обмеження або заборону використання поліетиленових пакетів. 

Наразі в Верховній Раді України зареєстровано проект Закону України «Про зменшення кількості пластикових пакетів в цивільному обігу».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору