Черкаським “горе-крадіям” не вдалося викрасти автівку: злодюжки задовільнилися магнітолою

27 лютого 2020, 10:32

Фото тематичне

Як встановлено, 28 та 24 - річні жителі Катеринопільського району Черкаської області, осінню 2014 року, на території цього ж району, протягом однієї ночі вчинили чотири тяжких злочини, а саме, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, намагались заволодіти автомобілем марки ВАЗ 2107, двигун якого злодіям не вдалось завести, після чого викрали з автомобіля магнітолу «Pioneer».

У подальшому зловмисники проникли до приміщення гаража іншого домоволодіння, звідки заволоділи моторолером «Suzuki Lets» та викрали велосипед «Ардіс», сокиру й мотоциклетний шолом.

За результатами судового розгляду, з урахуванням обтяжуючої обставини – вчинення злочину в стані алкогольного сп’яніння, Тальнівським районним судом Черкаської області 28-річного злодія засуджено до покарання у вигляді 5 років 7 місяців позбавлення волі.

Відносно спільника засудженого, матеріали виділено в окреме провадження та прийнято рішення про його закриття у зв’язку зі смертю підозрюваного.

Зазначимо, що Катеринопільським відділом Звенигородської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно місцевого жителя, якого засуджено за незаконне заволодіння транспортним засобом, замахом на незаконне заволодіння транспортним засобом та вчинення крадіжок, з кваліфікацією за ч. 2 ст. 289, ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 289, ч. ч. 2,3 ст. 185 КК України.

Вирок суду 21 лютого 2020 набрав законної сили.

За інформацією із пресслужби Звенигородської місцевої прокуратури

Коментарі

Вгору