Черкаський вокальний ансамбль переміг на Всеукраїнському конкурсі міні-мюзиклів

21 грудня 2018, 18:51

Черкаський вокальний ансамбль переміг на Всеукраїнському конкурсі міні-мюзиклів

Зразковий вокальний ансамбль «Квітограй» Черкаської дитячої музичної школи №2 переміг на Всеукраїнському конкурсі міні-мюзиклів Святого Миколая. Колектив виборов першість у категорії «Професіонали» та грошовий приз у розмірі 15 тисяч гривень. Єдиний в Україні конкурс  міні-мюзиклів  відбувся 15 грудня в місті Чигирин під час Фестивалю Святого Миколая 2018.

Конкурс зібрав близько 300 учасників з усієї країни та запам`ятався дивовижними виступами – творчі  колективи демонстрували власні вокальні театралізовані дійства на вічні теми любові, віри й добра.

Змагання відбувалося у двох категоріях: «Професіонали» та «Аматори». Переможців нагородили грошовими призами й дипломами.

Цьогорічна програма фестивалю включала різноманітні заходи: конкурси, захопливі видовища, інсталяції та зустріч із найвідомішим добродійником України – Святим Миколаєм.

На сьогодні - це єдиний в Україні конкурс міні-мюзиклів. Його завдання - відкривати красу українських традицій у новому цікавому форматі. Так лейтмотивом виступів учасників конкурсу стали обряди та духовні традиції зимових свят в Україні.

За інформацією із прес-служби департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору