Черкащина долучилася до Всеукраїнської акції-флешмобу (фото)

01 жовтня 2018, 07:45

Всю Україну об’єднала акція-флешмоб «Усиновлення – любов назавжди». Вона приурочена до Дня усиновлення, який традиційно відзначають 30 вересня.Долучилися до дійства й Черкаси. На Соборній площі обласного центру зібралися діти та дорослі, усиновителі й опікуни, який близьке і не байдуже це питання.

Сьогодні на Черкащині проживає понад 800 усиновлених дітей. Понад півтори тисячі дітей виховуються у сім’ях опікунів. Ще понад 500 дітей влаштовані в прийомні родини, дитячі будинки сімейного типу. Всеукраїнська ж акція допоможе привернути більше уваги суспільства до питання усиновлення дітей, певен заступник очільника області Сергій Овчаренко.

– Дякую, що ви не байдужі, – каже посадовець. – Багато що робить для посиротілих дітей держава, ми, як влада на місцях. Так, за два роки  багато дітей, які не мають родин, отримали понад 30 квартир у власність. Такого ще не було за часів незалежності на Черкащині. Цей ж флешмоб прекрасна нагода звернути увагу громадськості до проблеми усиновлення. Адже чужих дітей не буває! А ми не маємо права залишатися осторонь тих проблем, які є.

Історію України творять люди, історію дитинства – рідні чи прийомні батьки, переконана начальник обласної служби у справах дітей Оксана Покатілова. Вона подякувала всім усиновителям Черкащини, прийомним батькам за те, що вони справою доводять, що чужих дітей не буває, беруть відповідальність і вирішують не дитячі проблеми.

– Ми всі були дітьми і знаємо, як це важливо – мати маму й тата, які з перших митей життя огорнуть тебе любов’ю та турботою, – додала вона. – Для кожної дитини важливо розуміти, що у її дитячому світі є велике, сповнене любов’ю серце дорослої людини, яке ніколи не зрадить. Але на жаль є діти, до яких щастя не приходить з їх народженням. Через байдужість дорослих дитина втрачає право виховуватися у своїй біологічній родині. Тому важливо, аби дитина отримала нову сім’ю: усиновителів, опікунів, прийомних батьків або була влаштована до дитячого будинку сімейного типу. Подивіться навколо себе. Можливо поруч з вами живуть діти, які потребують вашої підтримки й любові!

Усі охочі могли поспілкуватися з фахівцями обласної служби у справах дітей, усиновителями, піклувальниками, отримати відповіді на свої запитання. Крім того, скористатися тематичним роздатковим матеріалом.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору