Черкаський айтішник розповів про силу англійської під час пошуку роботи

18 листопада 2018, 12:23

Черкаський айтішник розповів про силу англійської під час пошуку роботи

Frontend developer компанії Default Value Андрій Близнюк розповів студентам про входження у професію айтішника, а також труднощі, на які натрапив на новій роботі.

- Із власного досвіду скажу: якщо ви хочете отримати хорошу роботу, без знання іноземної мови (насамперед англійської) вам буде дуже складно, - говорить айтішник. - Бонусом для розвитку на роботі буде і знання кількох мов програмування - це дозволить легко переключатися, не зупинятися на чомусь одному.

Андрій також наголосив, що для розуміння розвитку галузі важливо відвідувати профільні конференції, адже саме там можна отримати актуальну інформацію із останніх тенденцій у світі ІТ. Так, деякі із них можуть бути достатньо дорогими. Однак, зважаючи на великий вибір, завжди можна знайти оптимальний варіант. Головне - звертати увагу на анонсований контент.

- Одним із плюсів також є нетворкінг, знайомство із колегами з інших компаній та обмін безпосереднім досвідом. Це те, що може дуже допомогти у вашій роботі, - переконаний Андрій Близнюк.

На завершення зустрічі Андрій також пригадав свій перший робочий день.

- Сидиш вісім годин і не можеш зрозуміти, що відбувається. Отримуєш нові й нові завдання, у яких потрібно швидко розібратись. Скажу чесно: було непросто. Але з часом починаєш розуміти і звикаєш до роботи, - пригадує з посмішкою Андрій. - Процес адаптації є індивідуальним: дехто одразу вливається в роботу, комусь потрібні місяць-два.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору