Черкаському міському голові пропонують виплачувати 200% премії

21 грудня 2019, 16:33

Мер Черкас проінспектував місто

200% премії за високі досягнення у праці пропонують виплачувати міському голові Черкас Анатолію Бондаренку протягом 2020 року депутати міської ради. За це вони мають проголосувати на сесії 24 грудня, повідомляє "Суспільне".

Проєкт рішення про преміювання у прийдешньому році міського голови Черкас Анатолія Бондаренка розміщено на сайті Черкаської міської ради. Директор департаменту управління справами та юридичного забезпечення Юрій Гончар - один з його підписантів.

- Здійснювати щомісячне преміювання міського голови у розмірі 200% посадового окладу. Тобто міському голові, не 380%, а 200%, скільки ж отримують його заступники, - каже Гончар.

Юрій Гончар додає, що міському голові нададуть допомогу матеріальну та на оздоровлення у розмірі середньомісячної зарплати. Також документ передбачає виплати у 100% посадового окладу “за високі досягнення у праці”.

- Міський голова в свою чергу, відповідно до своїх посадових обов’язків, підписує нормативно-правові акти, рішення виконавчого комітету, рішення черкаської міської ради ну і інші розпорядження, - каже директор департаменту управління справами та юридичного забезпечення.

Аби міський голова отримував премію, документ мають підтримати депутати.

Анатолій Бондаренко каже, що прийме будь-яке рішення сесії.

- Я відверто скажу, це виключно плани депутатів. Тому що, була така ситуація, коли міський голова міста Черкаси не отримував премії, а отримував заробітну плату на рівні спеціаліста просто. Це виключно компетенція депутатів, зараз там 200. Це на рівні начальника відділу, це їхнє бачення. Я приймаю будь-яке їхнє рішення. Буде премія, значить буде! Я її знову буду витрачати на мистецькі проєкти, як витрачаю зараз. На мурал, на художників… Не буде премії, значить буде так, додав очільник Черкас.

За словами Гончара, 21 березня Черкаська міська рада, відповідно до своїх повноважень, визначила меру 380%. За що проголосувала більшість депутатів і протягом цього року він отримував такий відсоток.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору