Черкаські «ВІКІНГи» привезли нагороди з Кубку Євразії

18 листопада 2019, 15:34

Чотири золотих , дві срібних, одну бронзову медалі та дві нагороди в Абсолютній Світовій першості приніс у скарбничку чорнобаївських  «ВІКІНГів» виступ на Кубку Євразії 2019 GPA / IPO з пауерліфтингу та окремих вправ, який цими вихідними відбувся в Києві.

До головної події року пауерліфтери готувалися з початку сезону. Зізнаються, що завдання було нелегким, адже випробувати свої сили на міжнародні змагання приїхало чимало справжніх професіоналів із України, США, Білорусі, Болгарії, Грузії, Туркменістану, Кіпру, Латвії, Ірану та Азербайджану. Загалом 204 спортсмена, які змагалися у 284 номінаціях. За право стати кращими й виграти чемпіонські трофеї у деяких вікових та вагових категоріях розгорілась небувала конкуренція. Та ніякі перипетії не стали на перешкоді  іменитим Чорнобаївським спортсменам. Неймовірний позитив і надзвичайні емоції  допомагали їм досягати своїх найкращих результатів. Вони вкотре підтвердили свою майстерність та здобули такі нагороди:

  Валентин Гонтар , капітан СК «ВІКІНГ» - пауерліфтинг
до 75 кг. - 1місце (сума 670 кг.);

по
вправах : присідання (265) кг. , жим (145) кг.,
станова тяга (260) кг.

-
пауерліфтинг Абсолютна першість (серед всіх вагових
категорій) 1 місце;

- двоборство
до 75 кг. - 1 місце (сума 405 кг.);

- двоборство
Абсолютна першість (серед всіх вагових
категорій) - 1 місце;

Олексій Жадько- пауерліфтинг до 100 кг. - 3 місце (сума 590 кг.);

по
вправах : присідання 210 кг. , жим 135 кг. ,
станова тяга 245 кг.

 Ярослав Слуцький -
пауерліфтинг до 82,5 кг. (Teeneger
18-19) - 1 місце (сума 470 кг.);

-
по вправах : присідання 162.5 кг. , жим 115 кг. ,
станова тяга 192,5 кг.

Вюгар
Гаджиєв
- жим штанги лежачи до 90 кг. - 2 місце (157,5
кг.);

Марія Карпич
-
підйом штанги на біцепс до 56 кг. (Teeneger
16-17) - 2 мiсце (35 кг.);

Віта
Зоря 
- підйом штанги на біцепс до
67,5 кг. (Teeneger 13-15) - 1 мiсце (40 кг.);

Великий внесок у цей успіх команди зробив президент клубу Григорій Душейко, один із постійних спонсорів і меценатів проведення кубків та чемпіонатів з пауерліфтингу, як всеукраїнського, так і світового рівня.  За його організаційної підтримки всі охочі серед дітей та молоді із  Чорнобаївського та Золотоніського районів мають змогу тренуватися у спортивному клубі «ВІКІНГ» та їздити на змагання різних рівнів. А виконання таких зобов’язань потребує чималих витрат. 

  «Розділяю радість усіх, хто долучився до цієї непересічної події у спорті, яка надасть потужного імпульсу у популяризації та пропаганді здорового способу життя, - сказав  Григорій Душейко . - Сьогодні ми зібралися у  період великих викликів і змін, але разом з тим це дуже величний  і визначальний для України час. Переконаний, що проведення таких заходів у час коли в країні триває війна дозволяє відволіктися нам від проблем та негараздів сьогодення і чітко зрозуміти, що після тріумфального завершення військових дій, в подальшому мають бути перемоги тільки спортивні».

Григорій Петрович подякував організаторам Кубку Євразії за можливість спортсменам з Черкащини, зокрема спортивному клубу «ВІКІНГ» позмагатися із світилами пауерліфтингу з інших країн, аби зрозуміти, як і куди їм рухатися далі, щоб стати чемпіонами серйозних міжнародних заходів.

Для вікінгівців, які стали чемпіонами та призерами Кубку Євразії, ця важлива перемога є чудовим джерелом енергії для подальшої реалізації наступних проектів,бажання рухатися вперед, досягати нових цілей разом з президентом клубу пропагуючи здоровий спосіб життя.

- Дякуємо, що ви з нами, Григорію Петровичу, - дружно заявляють силачі спортивного клубу. - Вірте в нас і ми вас не підведемо.

    Ніна Семенова

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору