Черкаські школярі започаткували челендж, щоб допомогти тваринам у притулку

19 квітня 2019, 19:22

Учні черкаської ЗОШ №7 започаткували челендж і збирають їжу, медикаменти та речі для тварин, що живуть у притулку «Друг». Про це у коментарі "Про все" розповів один із організаторів акції Нікіта Чевиров.

- Я волонтер у Черкаській міській організації «Друг», яка допомагає безпритульним собакам. Я неодноразово відвідував притулок, допомагав і побачив, що тваринам не вистачає засобів гігієни, їжі, медикаментів тощо. Цей челендж ми провели у своїй школі та запустили естафетою по двох інших навчальних закладах: у школі №2 та №24. Щоб це була не лише разова акція, а до допомоги підключилися малі й великі школи і навіть університети, - говорить Нікіта.

Також черкащанин розповів, що вони не збирають кошти, а лише корм, шприци, консерви, каплі від бліх та спрей Чемі, а також старі речі, щоб постелити собакам у вольєрах.

- Першу акцію ми провели четвертого квітня і наша школа вже передала речі до притулку, тепер ми передали естафету наступним навчальним закладам, - зазначає школяр.

- Буває, що збирають корм або шиють якісь речі.  Президент притулку «Друг» Валентина Калініна розповідає, що періодично діти долучаються до допомоги тваринам притулку: іноді збирають корм, іноді шиють речі.

- Ми вдячні молодому поколінню за небайдужість, - зазначає жінка.

Поділитись

Коментарі

Вгору