Черкаські рятувальники відновили 12 житлових будинків в ООС (Фото)

02 липня 2020, 14:55

Черкаський зведений загін перебуває в зоні проведення операції об’єднаних сил 21 день. У прифронтових населених пунктах, рятувальники надають допомогу місцевим жителям і відновлюють пошкоджене внаслідок обстрілів житло.

Працюють рятувальники щодня з 8 години і завершують о 18.00 лише з одним вихідним на тиждень.

За цей період силами черкащан відновлені вже 12 житлових будинків, на яких, як спеціальний знак якості, розміщено спеціальну наліпку про виконання робіт саме рятувальниками черкаського краю.

- Люди, яким ми лагодимо дах чи стіни, що зазнали пошкоджень внаслідок обстрілів – дуже цього потребують. Ми для них єдина надія, адже через близьке розташування лінії розмежування й загрозу потрапити під ворожий обстріл, будівельники до них їхати просто бояться, – коментує полковник служби цивільного захисту Андрій Хижняк, який керує зведеним загоном.

Нагадаємо, зведений загін Управління ДСНС у Черкаській області 10 червня відбув на Схід країни до зони проведення Операції об’єднаних сил.

До складу підрозділу входять 21 співробітник та дві одиниці спеціальної техніки. Перебуваючи два з половиною місяці в Донецькій та Луганській областях, фахівці управління проводять будівельні роботи з ремонтом та відновленням пошкоджених від артилерійських обстрілів житлових будинків місцевих жителів, об’єктів критичної інфраструктури та соціальної сфери. 

За інформацією із пресслужби Черкаської міської ради

Поділитись

Коментарі

Вгору