Черкаські ревізори виявили порушення в Геронимівській сільській раді на понад півмільйона гривень

06 листопада 2018, 15:47

Черкаські ревізори виявили порушення в Геронимівській сільській раді на понад півмільйона гривень

Під час проведення ревізії Геронимівського сільського бюджету та фінансово-господарської діяльності Геронимівської сільської ради за період з 1 січня 2014 року до 31 липня 2018 року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області виявили порушеня, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 515,5 тис. грн.

Зокрема, ревізією встановлено, що отримані від батьків кошти на оплату частини вартості харчування дітей у дитячих навчальних закладах не були спрямовані в повному обсязі на відшкодування проведених витрат з придбання продуктів харчування коштом загального фонду бюджету на загальну суму 168,1 тис. грн.

Окрім того, бухгалтерська служба Сільської ради  завищила витрати на оплату праці, лікарняні нараховувалися у завищених розмірах, з порушенням вимог законодавства проведено виплату основних та додаткових відпусток, сплату єдиного соціального внеску на загальну суму 149 тис. грн.

Також, сільською радою зайво витрачено бюджетних коштів на оплату витрат, здійснених комунальним підприємством Геронимівської сільської ради "Благоустрій", через списання дизельного палива за відсутності первинних документів або внесення до них недостовірних даних, чим завдано матеріальної шкоди (збитків) місцевому бюджету на загальну суму 107,3 тис. грн.

Через завищення обсягів та вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт установою зайво сплачено коштів на суму 54,5 тис. грн.

Завдяки вжитим під час ревізії заходам cільська рада вже відшкодувала 359,2 тис. грн.

За допущення фінансових порушень 6 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

За інформацією прес-служби Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору