Черкаські підприємці закликають приєднатись до челенджу заради безпеки школярів на дорозі

21 лютого 2020, 17:03

фото тематичне

У Першій міській гімназії 21 лютого відбулась перша акція в рамках челенджу “СЯЙ! Стань помітним на дорозі”.

350 світловідбиваючих флікер-браслетів отримали учні початкової школи Першої міської гімназії міста Черкаси. Браслети учням подарували представники Черкаського підприємства у рамках челенджу

Захід розпочався із лекції від працівників патрульної поліції, які нагадали учням про основні правила поводження під час перетину проїзної частини. Потім учням розповіли про важливість світловідбиваючих елементів на одязі школярів та провели імпровізовану вікторину серед учнів, аби закріпити знання з правил дорожнього руху для пішоходів. Після цього усі школярі отримали світловідбиваючі браслети.

- Кожного дня з’являються повідомлення про ДТП у нашому місті, особливо моторошні ці звістки, коли ДТП трапляються за участі пішоходів. Я, як батько двох доньок, одна з яких навчається в Першій гімназії, а друга вже з наступного року стане школяркою, безпосередньо зацікавлений в їх безпеці на дорозі. Аби вплинути на ситуацію ми вирішили забезпечити учнів початкової школи світловідбиваючими елементами у вигляді флікер-браслетів. Видимість пішохода з браслетом зростає в рази і це надзвичайно ефективний та водночас доступний засіб підвищення рівня безпеки школярів на дорозі. На жаль, власними силами ми не можемо забезпечити всіх учнів міста світловідбиваючими браслетами , тому ми ініціюємо “челендж” аби залучити якомога більше учасників. Вартість браслету близько 12 гривень, а ефективність цієї «інвестиції» безцінна, адже це може врятувати життя та зберегти здоров’я дітлахів, - говорить ініціатор флешмобу, керівник компанії VegaAuto, Андрій Пономаренко.

Умови участі у челенджі:

- обрати навчальний заклад для проведення акції;
- через адміністрацію школи або самостійно запросити для проведення лекції представників Патрульної поліції;
- придбати флікер-браслети або інші світловідбиваючі елементи для школярів;
- провести акцію та передати виклик для участі у челенджі "СЯЙ".

Світловідбиваючі браслети на одязі пішоходів мають стати обов’язковим атрибутом пішоходів, особливо це стосується школярів. Організатори флешмобу готові надати детальну інформацію щодо участі у челенджі та закликають долучитись до акції “Сяй! Стань помітним на дорозі!”.

Подробиці за телефоном (067) 473-18-18 або у соціальних мережах на сторінках VegaAuto.

Поділитись

Коментарі

Вгору