Черкаські пенсіонери першого січня пірнали в ополонку (фото)

02 січня 2019, 08:01

Черкаські пенсіонери першого січня пірнали в ополонку (фото)

Перший день нового року учасники "Клубу довголіття" зустріли у крижаній воді. Таким чином вони кидають виклик погоді та пропагують здоровий спосіб життя. Самі ж моржувальники запевняють, що зимова купіль додає сил, бадьорості та загартовує організм, інформує «5 канал».

- У мене – традиція, на Новий рік, коли лунають салюти, то я в цей час виходжу на вулицю, беру відро води і під оцей салют виливаю на голову. Для здоров'я, для енергетики, для настрою, - розповідає моржувальник Микола Котко. Чоловік зізнається, що плаває вже 26 років поспіль.

Найстаршим учасникам клубу довголіття – 80 років. Пенсіонерка Людмила Шевченко розповідає, чому моржування добре впливає на самопочуття.

- Звісно ж загартовуємся. Справа в тому, що коли ми купаємося в холодній воді, то температура тіла піднімається до 40°, всі мікроби та віруси зникають і ми здоровішаємо з кожним днем, - зазнається жінка.

Загалом у перший день нового року заплив влаштували кілька сотень моржувальників.

- Мені дуже хочеться жити, по-справжньому жити, а не існувати. І дуже радію, душа прямо співає, коли приходить сюди народ. У нас за будь-якого морозу приходить мінімум 300 осіб до ополонки", – радіє голова "Клубу довголіття" Олександр Толбатов.

Після запливу  моржувальники гріються трав'яним чаєм.

Коментарі

Вгору