Черкаські оперативники затримали двох залізничників, які викрадали пальне з потягу

26 червня 2020, 12:33

Зловмисники зливали з голови рухомого складу дизельне пальне. Каністри з пальним скидали під час руху потягу та грузили до свого автомобіля. Їх затримали оперативники під час вчинення чергової крадіжки. Дії зловмисників задокументовано. Речові докази вилучено.

Установлено, що переважна більшість крадіжок вчинялася на території Смілянського району, а до їх вчинення причетні безпосередньо працівники залізниці. Зловмисники діяли за чітко відпрацьованою схемою – під час руху потягу вони зливали пальне у  заздалегідь підготовлені каністри.  Потім, у визначеному місці, де знаходився їх автомобіль, скидали каністри з пальним, яке в подальшому вантажили до автомобіля і збували за помірними цінами. Щоб не бути поміченим зловмисники кожного разу обирали нове місце для скиду.

Оперативники влаштували засідку та затримали зловмисників «на гарячому», під час безпосереднього  вчинення злочину. Під час невідкладного обшуку слідчі зафіксували пошкодження пломбувань на паливних баках рухомого складу та взяли заміри пального.

Ємкості з пальним та автомобіль зловмисників вилучено. За вказаним фактом слідчими Смілянського відділу поліції розслідується кримінальне провадження, відкрите за статтею 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про додаткову кваліфікацію за статтею 191 КК у України

Поліцейські встановлюють повне коло осіб, причетних до вчинення крадіжок палива з держпідприємства та  перевіряють зловмисників  на причетність до скоєння аналогічних злочинів. 

За інформацією із пресслужби ГУНП в Черкаській області

Поділитись

Коментарі

Вгору